www.cvonline.hu

Beszerzési Asszisztens

  • A hirdetés 1197 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a beszállítókkal és társosztályokkal
  • új beszállítók felkutatása
  • a szerződések előkészítése és a partnerekkel való szerződéskötés folyamatának lebonyolítása
  • adminisztratív teendők ellátása, dokumentumok kezelése, feldolgozása
  • napi ügyek intézése, időpont-egyeztetés

Elvárásaink:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • preferáltan gazdasági vagy kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • agilis, proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód
  • elemzőképesség, pontos, önálló munkavégzés
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • beszerzés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő