www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

 A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 6 áruházát.

A cég további dinamikus fejlődésének biztosításához keresünk budaörsi központunkba

munkatársat

(teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • Az árubeszerzési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív, szervezési feladatok határidőre történő elvégzése
  • A termékekhez kapcsolódó reklámtevékenységek előkészítése és a folyamatának végigkísérése
  • Beszerzési folyamatok működésének biztosítása (kapcsolattartás az áruházi értékesítés/logisztika/pénzügyi területek képviselőivel (szóban, írásban)
  • Az anyavállalattal, beszállítókkal, gyártókkal, külső céggel való kapcsolattartás ápolása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű aktív német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban) előny
  • Szakirányú tapasztalat min. 1 év
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, PPT)
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Erős adminisztratív, operatív készség, dinamikus személyiség
  • Rendszerben való gondolkodás képessége
  • Határozottság, rugalmasság, önállóság, pontosság

Amit nyújtunk :

  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nagyvállalati, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Fiatalos környezet, nemzetközi szakmai kultúra megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát részünkre 2014. június 02-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Személyzeti osztály címre. Jelentkezés az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő