www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

 Az FMCG szektor egyik meghatározó non-food magyar vállalata folyamatosan bővülő csapatába az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Elvárások:

  • 2-3 év tapasztalat
  • Angol, német felsőfokú nyelvtudás írásban és szóban
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Papíripari tapasztalat
  • Műszaki végzettség előnyt jelent

Amit biztosítunk:

  • A munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastrukturális háttér. (laptop, mobiltelefon, internetkapcsolat)

Munkavégzés helye: Szolnok

Egyéb információ:

Felhívjuk figyelmét, hogy csak azt a jelentkezést tudjuk elfogadni, amely teljes mértékben megfelel az elvárásoknak!

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajz és bérigényt tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet, a tárgyban a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...