www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

A Béres Vállalatcsoport
fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége
a Béres Egészségtár Kft

beszerzési asszisztens

munkatársat
keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség;
  • stabil számítógépes és számviteli ismeretek, kiemelkedő excel ismeret
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • problémamegoldó gondolkodásmód;
  • precizitás;
  • kezdeményezőkészség;

Feladatok:

  • a beszerző adminisztrációs feladatainak ellátása (árbeállítás, belistázás, elszámolások ügyintézése);
  • elemzések (áralakulások, forgalom, árbeállítás);
  • részvétel tárgyalásokban;
  • kapcsolattartás a Társaság pénzügyi és számviteli osztályával;
  • egyéb, a szakmai irányítást ellátó vezető által meghatározott elemzési munka elvégzése.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • dinamikus csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:
Budatest XV. kerület

Kezdés:
Azonnal

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. április 20-ig az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő