www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 636565

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Budapesti központunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

                                  Beszerzési asszisztens

Az Ön feladata

  • Aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó munkafolyamatok támogatásában
  • Adminisztratív teendők ellátása, dokumentumok kezelése, feldolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, német központunkkal és a társországokkal
  • Szerződések előkészítése és a partnerekkel való szerződéskötés folyamatának lebonyolítása

Az Ön profilja

  • Érettségivel rendelkezők jelentkezését is várjuk, de az egyetemi vagy főiskolai végzettség előnyt jelent
  • Folyékony német nyelvismeret szóban és írásban
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Beszerzés iránti érdeklődés
  • Magabiztos MS Office kezelés
  • Precíz, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség és időbeosztás
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára

Amit kínálunk

  • Munkalehetőség egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • Karrierlehetőség a Lidl magyarországi és nemzetközi szervezetében
  • Kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • Étkezési hozzájárulás (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Versenyképes fizetés

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, töltsd ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzodat is!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...