www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 100 kirendeltséget üzemeltető és 1800 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, rendelések készítése
  • Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, hátralékok egyeztetése
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése a beszállítókkal
  • Utánvásárlás, szállítói számlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit nyújtunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol