www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

  • Frissítve 12 napja

 Job Force Iskolaszövetkezet

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres beszerzési folyamatok támogatására precíz, segítőkész jelentkezőket.

Feladatok:

  • beszerzési folyamatok támogatása
  • raktári vezetők segítése
  • adminisztráció

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • precíz munkavégzés

Feladatellátás helye: Budapest, III. kerület

Feladatellátás időtartama: heti 15-25 óra

Juttatás: br.: 800 Ft/óra

Jelentkezés: e-mailben a lenti címre küldött önéletrajzoddal és kísérőleveleddel. (Az üzenet tárgya a következő legyen: B.ASSZISZTENS)

Munkavégzés helye Budapest, III. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Pest