Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1094252

inaktív

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Magyarországi kiskereskedelmi lánc budapesti boltcsoportjának központjában a beszerzési folyamatok támogatása.

Feladatkör, felelősségek:

Beszerzési és kiskereskedelmi folyamatok operatív támogatása

Megrendelések feldolgozása és kezelése

Élelmiszerboltokkal és beszállítókkal való kapcsolattartás (e-mailben és telefonon)

Számla- és szerződéskezelés

Beszállítói adatbázis karbantartása és kezelése

Riportok készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Középfokú végzettség (Előny a felsőfokú)

Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jó problémamegoldó készség,

Kiváló kommunikációs készség,

Professzionális MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Amit megbízónk kínál:

Stabil hátterű, folyamatosan bővülő, elismert hazai kereskedelmi lánc

Versenyképes juttatási csomag

professzionális munkakörnyezet

Előrelépési lehetőség

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.