www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 271 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Beszerzési és Logisztikai Igazgatósága

Beszerzési asszisztenst

keres

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Néhány év beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség, diploma;
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Beszerzési és külkereskedelem-technikai ismeretek;
  • ERP rendszerek általános ismerete (QAD ismerete előny);
  • Szervezőkészség, önálló munkavégzés, rendszerszemléletű gondolkodásmód, határozott fellépés;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, pontosság.

Főbb feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok megrendeléseinek rögzítése, kapcsolódó szállítások ügyintézése, beérkezések figyelése és követése az integrált vállalatirányítási rendszerben;
  • Az anyagok beszerzésével kapcsolatos számlák kezelése, ellenőrzése és jóváhagyása;
  • Árajánlatok értékelése, éves és egyedi ármegállapodások előkészítése;
  • A Társaság képviselete az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszerben, e körben a bejelentés-köteles fuvarozások bejelentése, módosítása, átvétel rögzítése, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszerbe bejelentendő adatokkal kapcsolatos kooperáció a partnerekkel, valamint az érintett munkatársakkal.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Kezdés: 2016.december

A jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2016. október 31-ig az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol