www.cvonline.hu

Beszerzési Asszisztens

  • A hirdetés 156 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”
A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piac-vezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk
BUDAPESTEN (XIII.ker)

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Rendelések elküldése, visszaigazolások ellenőrzése
  • Árubeszerzési bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése a beszállítókkal
  • Bejövő áruk beérkeztetése, árukísérő dokumentumok kezelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés, proaktív gondolkodásmód
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai gyakorlat
  • Hasonló munkakörben, vagy műszaki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

  • Sikeres cégtörténet, stabil növekedés
  • Versenyképes jövedelem
  • Az eredményeket értékeli a cég
  • Színvonalas munkakörnyezet, fejlett informatikai rendszer
  • Céges mobiltelefon, mely privát célra is használható
  • Rendszeres csapatépítő programok

Pályázatodat (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével)
a jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő