www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Planning & Trading Kft. keres Klímaberendezések területére

beszerzési asszisztens-t

Feladatai:

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi szállítókkal
  • Termékekkel kapcsolatos dokumentációk és anyagok beszerzése, nyilvántartása
  • Áru és alkatrészrendelések feladása, nyomon követése és beérkeztetése
  • Raktárkészlet elemzése

Közvetlen felettese: import beszerzésvezető

Elvárás:

  • Angol nyelvtudás
  • Precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Készség az együttműködésre-csapatmunka
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • SAP ismerete

Amit nyújtunk:

  • Magas szintű szakmai és infrastrukturális háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Székesfehérvári munkavégzés

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
TERMELÉSI IGAZGATÓ (HF 12-8277)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partner...
Heves

Experienced French Speaking IT Helpdesk

Trenkwalder Kft

Our newest, freshest SSC partner is looking for...
Budapest

Telefonos behajtási munkatárs

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számár...