www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • Frissítve 139 napja

Feladatok

  • Mechanikus és elektromos gépek beszerzése

  • Indirekt beszerzések alkatrészekre (fogaskerekek; motor; csavarok) és gépekre

  • A beszállítók felkutatása, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése a beszállítótól bekért dokumentumok alapján

  • Árajánlatok bekérése, összehasonlítása vagy az árak ellenőrzése

  • A meglévő szerződés/árajánlatok alapján az anyag megrendelése, a készlet és a célkészlet függvényében

  •  A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése

  • A vámügyintéző informálása

  • Az anyaghoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése és a számla időbeni könyveltetése.

  • Felettesek által kért egyéb riportok/feladatok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (gépészmérnöki; műszaki menedzseri; villamosmérnöki; kereskedelmi)

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

  • Beszerzési alapismeretek

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Juttatási csomag

  • cafeteria rendszer

  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • munkába járási támogatás

  • napi egyszeri meleg étkezés

  • telefon flotta