www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 130 kirendeltséget üzemeltető és több mint 3000 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Rendelések elküldése, visszaigazolások ellenőrzése,
  • Árubeszerzési bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése a beszállítókkal,
  • Bejövő áru beérkeztetése, árukísérő dokumentumok kezelése.

Elvárások:

  • Precizitás, felelősségteljes, proaktív gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen való gyakorlat előnyt jelent
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol