www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk beszerzési asszisztens munkatársat.

Pozíció azonosító: D01BA

Kategória: Beszerzés / Logisztika

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
  • A készletgazdálkodás és az importálás folyamatainak összhangjának ellenőrzése
  • Az importáláshoz kapcsolódó tevékenységek jobbá, olcsóbbá és gyorsabbá tételéhez javaslatok fejlesztések kigondolása, kidolgozása
  • A folyamatos termelés biztosítása a megfelelő anyagok, berendezések áramoltatásával
  • Lehetséges problémák felmérése és azok felmerülésük előtti megoldása
  • Meglévő és új partnerekkel kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl. könyvelési és adatközlési riport)

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)

Előny:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Tapasztalat

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Juttatási csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol