www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens - Vámügyintéző

  • A hirdetés 453 napja lejárt

R01Ba-v

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Beszerzési asszisztens - Vámügyintéző munkatársat.

Feladatok:

  • Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
  • A készletgazdálkodás és az importálás folyamatainak összhangjának ellenőrzése
  • Az importáláshoz kapcsolódó tevékenységek jobbá, olcsóbbá és gyorsabbá tételéhez javaslatok fejlesztések kigondolása kidolgozása
  • A folyamatos termelés biztosítása a megfelelő anyagok, berendezések áramoltatásával
  • Felméri a lehetséges problémákat és azokat felmerülésük előtt megoldja
  • Meglévő és új partnerekkel kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl. könyvelési és adatközlési riport)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)
  • Önálló munkavégzés
  • Szabálykövetés
  • Jó problémamegoldó és elemző képesség
  • Proaktív gondolkodás, dinamizmus

Előny:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros
  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • albérleti támogatást illetve lakhatási lehetőséget nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol