www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens (Unit 2)

  • A hirdetés 707 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Mechanikus és elektromos gépek beszerzése
  • Indirekt beszerzések alkatrészekre (fogaskerekek,motor,csavarok) és gépekre
  • A beszállítók felkutatása, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése a beszállítótól bekért dokumentumok alapján
  • Árajánlatok bekérése, összehasonlítása vagy az árak ellenőrzése
  • A meglévő szerződés/árajánlatok alapján az anyag megrendelése, a készlet és a célkészlet függvényében
  • A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése
  • A vámügyintéző informálása
  • Az anyaghoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése és a számla időbeni könyveltetése
  • Felettesek által kért egyéb riportok/feladatok elkészítése
Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (gépészmérnöki,műszaki menedzseri,villamosmérnöki,kereskedelmi)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Elektronikai vagy autóipari cégnél szerzett beszerzési tapasztalat
  • Kereskedelmi, beszerzési tapasztalat alkatrészek és nehézgépek tekintetében
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő