www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens (Üllő)

  • A hirdetés 1270 napja lejárt

Beszerzési asszisztens

német vagy angol nyelvtudással

(Üllő)

Feladatok:

  • Beszerző támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Beszerzési árak karbantartása
  • Külföldi beszállító cégekkel való kapcsolattartás telefonon és e - mailben
  • Statisztikák, riportok és különböző kimutatások készítése
  • Számladifferenciák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás üzletekkel,  központi társosztályokkal
  • Üzleti levelezés

Elvárások:

  • hasonló területen (asszisztens) szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség (kereskedelmi/gazdasági, felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, haladó szintű Excel és Power Point tudás
  • önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, kommunikatív személyiség
  • Német vagy angol nyelv használata elengedhetetlen a munkavégzés során!

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • A munkába járást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk Üllőre.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét a lenti e-mail címre „Beszerzési asszisztens” jeligével.

Helyek Üllő
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő