Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

 (HF 10-7194)

pozícióba.

Feladatok

  • Mezőgazdasági alapanyagok, termények beszerzésének támogatása,
  • Árajánlatok bekérése, kereskedelmi feltételek tárgyalása belföldi és nemzetközi beszállítókkal,
  • Rendelések menedzselése a hatékony termelés és maximális eredmények biztosításához,
  • Optimális készletszintek tartása, készletkockázatok minimalizálása kedvező kereskedelmi feltételek elérésével,
  • Nyilvántartás vezetése integrált vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások

  • Angol nyelvtudás,
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • Céltudatosság, problémamegoldó készség,
  • Szervezőkészség, magas munkabírás,
  • Kiváló kommunikációs képességek,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Előny az elbírálásnál: Főiskolai végzettség, 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban, mezőgazdasági termények ismerete.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Juttatások

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye, Monor vonzáskörzete,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7149"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése