www.cvonline.hu
Beszerzési Asszisztens És Vámügyintéző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.26.
Jelentkezési határidő: 2016.04.02.
Hirdetés azonosító: 1010397
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk Beszerzési Asszisztens pozícióba új kollégát dunaújvárosi központjukba.

Főbb feladatok:
- A készletgazdálkodási és az importálási folyamatok összhangjának nyomon követése
- Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
- Fejlesztési tervek, javaslatok kidolgozása az importáláshoz kapcsolódó tevékenységekkel kapcsolatban
- Lehetséges problémák felmérése és azok megoldása
- Kapcsolattartása a meglévő és az új partnerekkel
- Adminisztratív feladatok ellátása ( pl. könyvelési és adatközlési riport)

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Releváns vámtapasztalat
- Középfokú, aktív angol nyelvismeret
- Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)
- Önálló munkavégzés, proaktív személyiség

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat
- Multinacionális környezet, hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag (+ utazási támogatás)