www.cvonline.hu

Beszerzési Asszisztens (Angol nyelvtudással)

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

Dunakeszi, Pest megye

Syba Napvédelem Kft

Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása. Kül- és belföldi beszerzések, szállítások ütemezése. Számlák ellenőrzése. A feladatkörrel járó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

részletesebben:

Cégünk 1988-óta gyárt és szerel árnyékolástechnikai berendezéseket. Biztos anyagi hátterű családi vállalkozásunk tervezéssel és gyártással foglalkozik, piacvezető Magyarországon. Kialakult beszerzési forrásokkal rendelkezik legfőképp Európában. Ezen partnerektől történő beszerzéseink ügyintézésére keresünk munkatársat.

Főbb Feladatok:

  • Megrendelések összeállítása a raktárkészlet és költségkeret alapján.
  • Szállítás szervezése
  • Árút kisérő számla ellenőrzése, kontírozása
  • Beszállító felé minőségi/mennyiségi problémák bejelentése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikáció
  • MS excel és word ismerete

További előny:

  • Német nyelvtudás
  • Könyvelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy több mint 20 éve sikeresen működő biztos anyagi hátterű cégnél
  • Határozatlan időre szóló megbizás.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol