www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens – Vámügyintéző

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Beszerzési asszisztens – Vámügyintéző munkatársat.

Pozíció azonosító: D01BV

Kategória: Beszerzés / Logisztika

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok

  • Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
  • A készletgazdálkodás és az importálás folyamatainak összhangjának ellenőrzése
  • Az importáláshoz kapcsolódó tevékenységek jobbá, olcsóbbá és gyorsabbá tételéhez javaslatok fejlesztések kigondolása, kidolgozása
  • A folyamatos termelés biztosítása a megfelelő anyagok, berendezések áramoltatásával
  • Felméri a lehetséges problémákat és azokat felmerülésük előtt megoldja
  • Meglévő és új partnerekkel kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl. könyvelési és adatközlési riport)

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)

Előny

  • Vámügyintézői képesítés
  • Tapasztalat

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő