www.cvonline.hu

Beszerzési adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 811341

Partnercégünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • vállalatirányítási rendszerben történő adminisztratív feladatok ellátása (adatok rögzítése, ellenőrzése, javítása),
  • beszerzési rendelések, cikkszámok létrehozása és javítása, társosztályokkal történő egyeztetés,
  • folyamatszemléletű pénzügyi és számviteli egyeztetések, főkönyvi és eszköznyilvántartási szempontból történő megfelelőség vizsgálata,
  • Intrastat adatszolgáltatáshoz és a termékdíj bevalláshoz adatgyűjtés,
  • hasznosítási és selejtezési szabályzatban meghatározott titkári feladatok ellátása, folyamatok előkészítése és jegyzőkönyvek készítése.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági),
  • 2-3 éves tapasztalat adminisztrátori munkakörben, pénzügyi, számviteli vagy beszerzési területen,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • vállalat irányítási rendszer ismerete,
  • az MS programok felhasználói szintű ismerete, kimagasló Excel és sharepoint felület kezelés.
  • jó fogalmazási készség,
  • alapos, felelősségteljes munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés.
Előny:
  • Microsoft Dynamics AX ismerete.
Amit kínálunk:
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkarend: Egyműszakos, heti öt napos munkarend.
  • Munkába állás várható ideje: 2014. július
  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és referenciaszámot tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: HC-BA

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül

Kategória
Régió