www.cvonline.hu

Beszerzési Adminisztrátor

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

 Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Olasz- és angolnyelv-tudással

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Napi beszerzési adminisztrációs feladatok ellátása a Sapa olasz és magyar vállalatai számára
  • ajánlatok kérése
  • megrendelések elkészítése, kiküldése, nyomon követése
  • kapcsolattartás a szállítókkal
  • kapcsolattartás az igénylőkkel, beszerzőkkel, társterületekkel
  • szerződések, belső katalógusok rögzítése
  • Beszerzési adatok karbantartása
  • Jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség
  • Angol és olasz nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Oracle-ismeret előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező pénzügyi központban, nemzetközi környezetben.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken keresztül.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő