www.cvonline.hu

Beszerzési adminisztrátor

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Beszerzési adminisztrátort

3 hónapos időtartamra

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Általános adminisztrációs tevékenység a beszerzési osztályon
  • Iratok scannelése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Egyszerűbb árajánlatok készítése
  • Vezetői aláírások begyűjtése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
Juttatások:

Egyéb:

A munkavégzés előre láthatóan 2016.08.31-ig tart

Munkavégzés helye:

Budapest, belváros, IX. kerület

Amennyiben szeretnél egy neves multinacionális cég fiatalos csapatának tagja lenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi címre, fizetési igény megjelölésével:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -