www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Beszerzési Adminisztrátor Diák
pozíció betöltésére

Az Arconic-Köfém Kft. 2 hónap határozott időre, Diák munkatársat keres tranzakcionális beszerzési folyamatok adminisztratív, angol nyelven történő támogatására.

Feladatok:

  • Szállítói adatbázis karbantartása
  • Szállítói adategyeztetés a külföldi lokációkkal angol nyelven
  • Riportok futtatása, készítése Microsoft Office Excel-ben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, főiskolai vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • 2 hónapon keresztül, minimum heti 4 nap vállalása
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office Excel felhasználói szintű ismerete

Kompetenciák:

  • Csoportmunkában való önálló munkavégzés
  • Törekvés a feladatok gyors és pontos elvégzésére
  • Kezdeményezőkészség
  • Proaktivitás
  • Monotonitástűrés

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal