www.cvonline.hu

Beszerzési adminisztrátor / asszisztens

  • A hirdetés 628 napja lejárt

munkakörbe keresünk érdi munkavégzéssel, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, rendelések készítése
  • Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, hátralékok egyeztetése a beszállító partnerekkel
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése a beszállítókkal
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás napi szinten telefonon illetve e-mailben magyar-, és angol nyelven
  • Együttműködés a társosztályokkal (raktár, értékesítés, pénzügy)

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
  • Keresi a folyamatos kihívásokat és nyit az új ismeretek megszerzése felé
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Gazdasági és/vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezik
  • Angol nyelven kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel)

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (MS Dynamics)

Munkavégzés helye: Érd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos munka
  • Cafeteria
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő