www.cvonline.hu

Beszerzés mérnökség gyakornok

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

• A beszállítói minőségi problémák, eltérések feltárása, előkészítése
• A beszerzés mérnökség támogatása, riportok készítése
• Minőségi eltérések vizsgálata, a hiba okának meghatározása, fordítása angol nyelvre (NCMR)
• Bejövő áru-ellenőrző utasítások fordítása
• Bevételezés ésbejövő áru-ellenőrzés, Inspektorok támogatása
• Inspekció utasítások készítése, beállítása, karbantartása
• Specifikációk fordítása
• Tagja az MRB-nak (Material Review Board), az ott felmerült beszállító problémák megoldása közösen a mérnökséggel, NCMR-ok előkészítése
• A beszállítói minőségről jelentést/riport készítés a beszerzési mérnökségi igények szerint
• Heti NCMR Aging riport készítése
• Válogatáshoz szükséges adatok összegyűjtése koordinálása
• Az elfogadott gyártók listájának a karbantartása (AVL-MCO)

• Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú műszaki diploma (Gépész, Villamos Mérnök)
• Jó problémamegoldó képesség
• Alapszintű informatikai ismeretek (Windows, MS Office)
• Nyitottság, önálló és csapatban való munkavégzés
• Proaktivitás
• Jó kommunikáció készség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Előnyt jelent tapasztalat elektronikai gyártásban

Amit kínálunk

• Rugalmas munkaidő, alkalmazkodva az iskolai elfoglaltságokhoz
• Versenyképes juttatási csomag
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Angol nyelv napi szintű használata
• Változatos feladatok
• Rugalmas munkaidő
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Dinamikus, összetartó csapat
• Ingyenes sportolási lehetőség