Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

BESZERZŐ
HR7640696X)

Ha kedveli a termelői területet… Ha fontos számára a jó kapcsolattartás, a gördülékeny anyagellátás, új kihívások…

Mindez kellemes munkaköri légkörben, akkor ez a lehetőség önnek szól.

MEGBÍZÓNK:
Megbízónk közel 20 éve képviseli magát magyarországon. Piacvezető vállalat az energetikai és automatizálási szektorban.

Folyamatosan bővülő és fejlődő cég, mely itthon csaknem 300 embernek biztosít stabil és kiegyensúlyozott munkahelyet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bács-Kiskun megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • fejlett munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatosan fejlődő, élhető munkakörnyezet

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • rezsianyagok teljes körű ügyintézése, a beszerzési feltételek folyamatos javítása mellett
  • a beszerzési igényeknek megfelelő mennyiségű és minőségű tételek beszerzése
  • kanban megrendelés (kártya korrekció, rendelés készítés, adminisztrálás)
  • EPD megrendelés készítés
  • árajánlatkérés
  • riportok készítése
  • beszerzési és engedélyezési eljárások betartása és betartatása
  • beszerzési igények ellenőrzése

AMIT ELVÁRUNK:

  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

BESZERZŐ (HR7640696X)

Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása