www.cvonline.hu

Beszámolási szakértő

  • A hirdetés 1131 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Számviteli szakértői tevékenység
  • Részt vesz a Társaság számviteli rendszerének kialakításában, fejlesztésében
  • Közreműködik a számviteli folyamatokat érintő szabályzatok kidolgozásában
  • Közreműködik a vállalati számviteli beszámolók elkészítésében
  • Közreműködik előterjesztések, szakmai javaslatok készítésében

Követelmények:

  • számviteli vagy pénzügyi egyetemi, főiskolai végzettség
  • legalább 3 év, a számvitel több területét átfogó szakmai tapasztalat
  • táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok magas szintű ismerete
  • nagyvállalati környezetben működő számviteli informatikai rendszer ismerete

Egyéb követelmények:

  • rendszerszemlélet
  • elemző, analizáló, szintetizáló képesség
  • eredményorientáltság
  • kiváló fogalmazási képesség
  • lényeglátás
  • jó problémamegoldó képesség
  • önállóság, határozottság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. május 30.

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő