www.cvonline.hu

Beszállítói reklamációkezelő munkatárs

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállító partnercégekkel
  • Beérkező termékek felügyelete minőségügyi szempontok alapján
  • Minőségügyi reklamációk kezelése, indítása, szükséges korrekciók kezdeményezése, minőségügyi sztenderdek betartatása
  • Beszállítók figyelése és értékelése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség minőségügy/gépészmérnök szakirányon vagy középfokú végzettség több éves autóiparban szerzett tapasztalattal
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
  • Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Beszállítói reklamációkezelő munkatárs” jeligével küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol