www.cvonline.hu

Beszállítói PPAP koordinátor (Referenciaszám: FE-1033)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.18.
Hirdetés azonosító: 847331

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség, talpraesett, magabiztos személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Előny:

  • PPAP ismeret
  • SAP-s tapasztalat

Feladatok:

  • PPAP dokumentáció bekérése, a mintázási követelmények leegyeztetése a beszállítókkal
  • A PPAP jóváhagyási folyamat gördülékenységének elősegítése
  • A PPAP jóváhagyási folyamat nyomon követése és folyamatos frissítése SAP-ban
  • Szoros együttműködés a beszállítókkal, a beszállítói minőségbiztosítási mérnökökkel, a beszerzéssel és a designer csapattal
  • Riportok készítése a projektek PPAP státuszáról

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások! (Cafeteria, ezen felül étkezési hozzájárulás, bónusz, bejárás-támogatás, albérlet- vagy letelepedési támogatás)
  • Multinacionális környezet, fiatal, lendületes csapat
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy 1600 főt foglalkoztató, amerikai érdekeltségű multinacionális autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1033-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő