www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.26.
Hirdetés azonosító: 958371

Multinacionális, autóipari alkatrészeket gyártó partnerünk dinamikusan növekvő csapatába keresünk százhalombattai munkavégzéssel minőségügyi mérnök kollégát, aki a beszállítókkal való kapcsolattartásért lesz felelős.

Feladatok:

- Folyamatos és aktív kapcsolattartás a beszállítókkal
- Beérkező reklamációk kezelése, nyomon követése
- Beszállítók fejlesztése, optimalizálási lehetőségek feltárása
- Beszállítói auditok lebonyolítása
- Bejövő áruellenőrök felügyelete, koordinálása
- Kimutatások készítése a beszállítók havi, negyedéves, éves teljesítményéről
- Bemintázások koordinálása, jóváhagyása
- Beszállítói teljesítményt fejlesztő programok koordinálása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki irányú)
- Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat a minőségügy területén
- Autóipari területen szerzett jártasság
- Határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Biztos hátterű, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
- Fiatalos, lendületes csapat
- Karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a