www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 972 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Projekt megbeszéléseken való részvétel
  • Projekttevékenységek koordinálása a társosztályokkal
  • SQE támogatása az SE megbeszéléseken
  • SQE és projekt beszerző támogatása a döntéseknél (E mátrix kitöltése)
  • Elsőminta tervezése
  • Elsőminta rendelések koordinálása a projektbeszerzéssel
  • Elsőminta státusz nyomon követése
  • Safe Launch tevékenység támogatása
  • Projekt időterv nyomon követése
  • Státuszjelentések elkészítése
  • Nem szériális alkatrészek reklamációjának kezelése, MQI támogatása:
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Prezentációk elkészít(tet)ése
  • Beszállítói és vevői auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Autóipari minőségügyi tapasztalat előnyt jelent
  • Auditori képzettség előnyt jelent
  • PPAP és vagy beszállítói szériakezelési tapasztalat előnyt jelent
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Jó kommunikáció és koordinációs készség
  • Kreativitás
  • Határozott fellépés
  • Nyelvtudás: Német nyelv tárgyalóképes használata, angol nyelv használata előnyt jelent (szóban, írásban)

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő