www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 826868
lejárt

Ref.: 720.

munkatársat keresünk az elektronikaiparban egyik piacvezető Partnercégünkhöz. Folyamatos fejlesztéseikkel meghatározó tevékenységet folytatnak az egészségügy, életmód és világítástechnika területén.

A munkakör alapvető célja:

A vevőszolgálati ügyeket érintő minőségügyi feladatok ellátása, a javítási költségek és a hibás termékek felülvizsgálata.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A beszállítók kiválasztásáért, jóváhagyásáért és a minőségbiztosításért felelős csoport koordinálása
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Teljesítményértékelés
  • A hibás fejlesztések felülvizsgálata
  • A beszállítók minőségirányítási rendszerében a legfontosabb szempontok auditálása
  • Új vagy módosított alkatrészek kibocsátásának jóváhagyása
  • Az SLA-k alapján történő szállítás biztosítása
  • Részvétel az auditálási folyamatokban
  • Minőségügyi szabványok újítása és betartatása
  • A felmerülő problémákkal kapcsolatban a beszállítók hivatalos értesítése, és együttműködés a javító intézkedésekben
  • Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztési területekkel és abeszállítókkal
  • A vonatkozó jogszabályok és előírások betartása és betartatása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Mérnöki végzettség (Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki diploma)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • 8D, PPAP, APQP ismeret/tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Eredményorientált szemlélet
  • Csapatjátékos munakvégzés
  • Jó műszaki érzék

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Tamási

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu