www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1086982

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az idegenáru átvétel támogatása, kapcsolattartás a beszállítókkal (angol nyelven is)
  • A beérkezett áruk zárolása, ill. a termelés részére jóváhagyása
  • Nem megfelelőség esetén a beszállítókkal kapcsolatba lépni és a reklamációs folyamatot lefolytatni
  • A beszállítói reklamációkkal kapcsolatos összes tevékenység (válogatás, visszaszállítás, utómunkálás, stb.) elvégeztetése és az információk továbbítása az érintett részlegek felé, hogy a folyamatos és zavartalan gyártás és anyagellátás biztosítva legyen
  • Beszállítói kiértékeléshez szükséges adatok gyűjtése, elkészítése és azok rendszeres kiküldése
  • Statisztikák, kimutatások elkészítése a beszállítókról
  • A beérkező áru ellenőrzés dokumentumainak (vizsgálati utasítás, munkautasítás, hibakatalógus) készítése, aktualizálása
  • A beszállítói intézkedési tervek bekérése, nyomon követése, problémamegoldás
  • Jóváhagyott beszállítók listájának kiegészítése és folyamatos karbantartása
  • Rendszeres beszállítói látogatások és auditok támogatása
  • Beszállítói megállapodások előkészítése, azok aktualizálásának folyamatos követése
  • A beszállítói management előírásainak (eljárások, munkautasítások, formanyomtatványok) bevezetése, változásainak nyomon követése, oktatása
  • A zárolt raktárkészletek folyamatos felügyelete, illetve felel annak készletértékéért, szükség esetén annak jelentése a controlling felé

Elvárások

  • Szakirányú diploma minőségirányítás területén vagy egyéb műszaki területen.
  • Minimum 1 év autóipari tapasztalat (minőségügy területén)
  • Tapasztalat az alábbiak tekintetében: autóipari szabványok, műszaki rajzok
  • Minőségügyi rendszer tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország