www.cvonline.hu
Beszállítói minőségügyi mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1081169

Nemzetközi hátterű autóipari partnerünk részére keresünk Kecskemétre tapasztalattal rendelkező munkavállalót az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítók fejlesztése
  • Beérkező alapanyagok minőségügyi átvétele, folyamatok koordinációja
  • Hibaokok felderítése, javító intézkedések meghatározása
  • Reklamációk ügyintézése a beszállítói oldalon
  • Auditok levezénylése (VDA 6.3 ill. VDA 6.5 szerint)
  • Új termékek bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Német vagy angol tárgyalási szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • FMEA, 8D, PPAP, APQP, KAIZEN ismerete
  • ISO TS 16949, VDA 6.3/VDA 6.5 tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési, utazási lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.