www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.01.22.
Hirdetés azonosító: 1072573

Fejér megyei neves autóipari beszállító cég megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország