www.cvonline.hu

Beszállítói Minőségügyi Mérnök

  • Frissítve 214 napja

Autóipari szektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, biztonságtechnikai eszközök és rendszerek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségügyi mérnököt

A munkakör célja, biztosítani a cégvezetés felé, a minőségpolitikában meghatározottak következetes betartásával, a HAH termékei számára az előírt minőségi követelményeknek való megfelelést.

Feladatok:
  • Különböző minőségi ellenőrzések koordinálása az idegenáru ellenőrzés során
  • Beszállított alkatrész probléma esetén a beépülő alapanyag hiba verifikálása a társterületekkel és a vállalat projektvezetőivel közösen
  • Beszállítói reklamáció indítása (B&W minőségügyi szoftverben), a reklamáció kikommunikálása a beszállítónak, mintadarabok kiküldésének megszervezése
  • Beszállítói (minőségügyi és logisztikai) reklamációk teljes körű ügyintézése, beleértve a beszállítói 8D kiértékelését is
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése, rendszeres jelentések készítése
  • Beszállítói auditokban való részvétel és a vevői auditok esetén a beszállítói minőségügy képviselete
  • Heti selejtmeetingeken a beszállítói problémákról való beszámolás
  • A minőségügyi célok elérése és a minőségfejlesztés érdekében minőségügyi feladatok ellátása a beszállítói minőségügy területén
  • Beszállított termékek esetén a minőségügyi és logisztikai reklamációk teljes körű ügyintézése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási mérnök végzettség preferált)
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Belső auditori végzettség (ISO/TS 16949 és VDA 6.3)
  • Erős angol vagy német nyelvtudás
  • Méréstechnikai tapasztalatok
  • Precizitás
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Strukturált munkavégzés
  • Gyors döntési képesség
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Jó Probléma megoldási készség és gyakorlat
Juttatások:

Amennyiben a pozíció leírása felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye Magyarország,Veszprém megye,Pápa
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Veszprém