www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök O02bmm

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Beszállítói minőségügyi mérnök

O02bmm

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • A beszállítók minőségügyi teljesítményének folyamatos nyomon követése;
  • A napi beszállítói minőségügyi problémák kezelése;
  • Beszállítói reklamációk indítása, szükséges információk bekérése;
  • A beszállítók probléma elhárító akcióinak nyomon követése;
  • Beszállítói 8D-k bekérése, elkészítés koordinálása;
  • Bejövő áru vizsgálati tervek készítése;
  • Válogatások koordinálása.
Tapasztalat:
  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Legalább három év, autóiparban szerzett beszállítói minőségbiztosítási mérnöki tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • ISO/TS 16949 szabványismeret;
  • Autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség, és kapcsolatteremtő képesség;
  • SAP ismeret (QM modul).

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol