Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
(HF 12-8373)

 munkatársat.

 Feladatok

  • Beszállítóknak történő hivatalos reklamáció küldése,
  • Beszállítók auditálása a terv és a felmerülő reklamációk függvényében,
  • Jelentéskészítés az auditokon feltárt hiányosságokról, intézkedési tervek megkövetelése, előrehaladás számonkérése,
  • Fejlesztendő beszállítóknak való fejlesztési program készítése.

Elvárások

  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Fejér megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 12-8373”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése