Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
 (HF 11-7817)

 munkatársat.

 Feladatok

  • A beszállított nem megfelelő termékekről összegyűjti az információt, és hivatalos reklamációt küld a beszállítónak,
  • A terv és a felmerülő reklamációk függvényében auditálja a beszállítókat,
  • Feladata az auditokon feltárt hiányosságokról jelentés készítése, intézkedési tervek megkövetelése és az előrehaladás számonkérése,
  • A fejlesztendő beszállítóknak fejlesztési programot készít, és megköveteli azok végrehajtását,
  • Irányítja a bejövő áru ellenőrzési csoportot, megszervezi és számon kéri az ellenőrök munkáját.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 11-7817"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
 az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda