Nemzetközi autóipari gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-7011)

 munkatársat.

 Feladatok

  • A meglévő beszállítók értékelése,
  • Beszállítói minőségi problémák megoldása,
  • Beszállítók fejlesztése és auditálása,
  • Potenciális új beszállítók felkutatása,
  • Beszállítói mintabenyújtások kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnöki előny),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, vagy tanulmányok,
  • Aktív, jó ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Kiemelt bérezés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Békés megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal-

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 10-7011"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével  az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése