Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-6867)

 munkatársat.

 Feladatok:

  • A beszállított nem megfelelő termékekről összegyűjti az információt, és hivatalos reklamációt küld a beszállítónak,
  • A terv és a felmerülő reklamációk függvényében auditálja a beszállítókat,
  • Feladata az auditokon feltárt hiányosságokról jelentés készítése, intézkedési tervek megkövetelése és az előrehaladás számonkérése,
  • A fejlesztendő beszállítóknak fejlesztési programot készít, és megköveteli azok végrehajtását,
  • Irányítja a Bejövő Áru Ellenőrzési csoportot, megszervezi és számon kéri az ellenőrök munkáját.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy logisztikai vagy minőségügyi végzettség ,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség (pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 9-6867"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése