www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök (Hatvan)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2012.04.05.
Hirdetés azonosító: 382703
lejárt

teaser top

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vállalat bel- és külföldi beszállítóival
  • Hibás alkatrészek esetén reklamáció készítése, küldése a beszállító felé, és ezek nyomon követése, lezárása
  • Áruátvételi ellenőrzések felügyelete
  • Belföldi beszállítók auditálása, értékelése, fejlesztésének elősegítése

    Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Minőségügyi mérnök pozícióban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások

  • Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megjelölésével küldje el magyar, illetve angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

    Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

    teaser bottom
    Kategória
    Gyártás / Termelés
    Régió
    Heves, Jász-Nagykun-Szolnok