www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Beszállítói reklamációk folyamatainak koordinálása, javító intézkedések meghatározása, megvalósulás nyomon követése
  • Új termékek és projektek bevezetésében való aktív részvétel, a nem megfelelő termékek előírások szerinti kezelésének felügyelete
  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatos jóváhagyási folyamatokban való részvétel
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, beszállítói minőségfejlesztések vezetése
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése és értékelése
  • A szakterületén dolgozó beosztottak munkájának felügyelete
  • Minőségügyi dokumentumok készítése, karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Minőségügyi auditor képzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, célorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és gyors problémamegoldó képesség
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Utazási hajlandóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő