www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (7222)

  • A hirdetés 795 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. egri megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszállítói minőségügyi mérnök

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
•Autóipari minőségügyi tapasztalat előnyt jelent
•Auditori képzettség előnyt jelent
•PPAP és vagy beszállítói szériakezelési tapasztalat előnyt jelent
•Folyamatszemléletű gondolkodásmód
•Jó kommunikáció és koordinációs készség
•Kreativitás
•Határozott fellépés
•Nyelvtudás: Német nyelv tárgyalóképes használata, angol nyelv használata előnyt jelent (szóban, írásban)

Feladatok:
•Projekt megbeszéléseken való részvétel
•Projekttevékenységek koordinálása a társosztályokkal
•Beszállítói háttérfejlesztők támogatása az SE megbeszéléseken
•Beszállítói háttérfejlesztők és projekt beszerzők támogatása a döntéseknél (beszállító kiválasztás)
•Elsőminta beérkeztetésének és felszabadításának tervezése
•Elsőminta státusz és a projekt időterv nyomon követése
•Nem szériális alkatrészek reklamációjának kezelése, reklamációkezelők támogatása előszéria esetén
•Státuszjelentések és prezentációk elkészít(tet)ése
•Beszállítói és vevői auditokon való részvétel
•Kapcsolattartás társosztályokkal

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•stabil munkahely

Munkavégzés helye: Eger

Munkába állás tervezett időpontja: Azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben Fekete Mariann-nál a  06 30 324-9145-ös telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857