www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (6638)

  • A hirdetés 945 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Beszállítói minőségügyi mérnök
munkatársat.

Feladatok:
•Projekt megbeszéléseken való részvétel
•Projekttevékenységek koordinálása a társosztályokkal
•SQE támogatása az SE megbeszéléseken
•SQE és projekt beszerző támogatása a döntéseknél (E mátrix kitöltése)
•Elsőminta tervezése
•Elsőminta rendelések koordinálása a projektbeszerzéssel
•Elsőminta státusz nyomon követése
•Safe Launch tevékenység támogatása
•Projekt időterv nyomon követése
•Státuszjelentések elkészítése
•Nem szériális alkatrészek reklamációjának kezelése, MQI támogatása:
•Kapcsolattartás társosztályokkal
•Megbeszéléseken való részvétel
•Prezentációk elkészít(tet)ése
•Beszállítói és vevői auditokon való részvétel

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
•Autóipari minőségügyi tapasztalat előnyt jelent
•Auditori képzettség előnyt jelent
•PPAP és vagy beszállítói szériakezelési tapasztalat előnyt jelent
•Folyamatszemléletű gondolkodásmód
•Jó kommunikáció és koordinációs készség
•Kreativitás
•Határozott fellépés
•Nyelvtudás: Német nyelv tárgyalóképes használata, angol nyelv használata előnyt jelent (szóban, írásban)

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!