Beszállítói minőségügyi csoportvezető | Supplier quality supervisor - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 59 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: SQA/SDE csoport irányítása, támogatása. Beszállítói értékelések, fejlesztési tervek készítése, megvalósulásuk nyomon követése. APQP, PPAP és egyéb beszállítói feladatok támogatása. Reklamációk menedzselése. Auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás Autóipari minőségügyi szabványok ismerete SAP ismeret

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória -