www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQA)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 889917

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

mechanikai területre

Feladatok

  • A beszállítói gyártási folyamat ellenőrzése és jóváhagyása
  • A beszállítói kiválasztásban való részvétel (minőséggel kapcsolatos információk közlése)
  • Rizikóelemzés
  • Beszállítói auditok
  • Beszállítók által bevezetett intézkedések ellenőrzése, reklamációk indítása meghatározott formátum szerint
  • Beszállítói minőségi teljesítmény követése és jelentése
  • Ismétlődő  reklamációk esetén eszkalációs folyamatok követése
  • Beszállítókkal való együttműködés specifikus minőségügyi hibák megoldásában, minőségfejlesztési megbeszélések szervezése
  • Folyamatos fejlesztések ellenőrzése
  • Beszállítói reklamációk pénzügyi követése, zárolt készletek (kor, érték, mennyiség) csökkentése
  • A vállalatnál érvényben lévő minőségirányítási és környezetvédelmi rendszerek működtetése, fejlesztése, a munkahelyen érvényes szabályok betartása, betartatása, a munkahelyi környezet rendben tartása.

Elvárások

  • Műszaki villamos-, gépész-,vagy minőségügyi mérnök felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi területen területén szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Windows, Microsoft Office, CAD ismeretek
  • Minőségbiztosítási és ipari szabványok ismerete
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezik fémipari technológiákban: hajlítás, hengerelés, szerelés
  • Mérési ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát alábbi e-mail címre.