www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQA)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 840094

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A beszállítói gyártási folyamat ellenőrzésére és jóváhagyására
  • A beszállító kiválasztásában való részvétel (minőséggel kapcsolatos információk közlése)
  • Rizikóelemzés
  • Beszállítói auditok
  • Beszállítók által bevezetett intézkedések ellenőrzése, reklamációk indítása meghatározott formátum szerint
  • Beszállítói Minőségi teljesítmény követése és jelentése
  • Ismétlődő reklamációk esetén eszkalációs folyamatok követése
  • Beszállítóval való együttműködés specifikus minőségügyi hibák megoldásában, minőségfejlesztési megbeszélések megszervezése
  • Folyamatos fejlesztések ellenőrzése a beszállítókkal
  • Tapasztalatok és információk megosztása FlexAutomotive szervezetén belül Beszállítói reklamációk pénzügyi követése, zárolt készletek (kor, érték, mennyiség) csökkentése
  • A vállalatnál érvényben lévő minőségirányítási és környezetvédelmi  rendszerek működtetése, fejlesztése; a munkahelyen érvényes szabályok betartása, betartatása, a munkahelyi környezet rendben tartása.

Elvárások

  • Elektronikai, mechanikai ismeretek, (főiskola, egyetem)
  • Legalább 1 év minőségbiztosítás / mérnökség területén szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • BAAN, Windows, Microsoft Office, CAD ismeretek
  • Minőségbiztosítási és ipari szabványok ismerete Szakmai tapasztalattal rendelkezik a következö technológiákban: félvezetök, müanyag és    fémöntvények, panelgyártás (PCB)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.